Galatasaray'ın topladığı yardım malzemeleri yola çıktı!

Galatasaray Kulübünün topladığı yardım malzemeleri, Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere gönderildi.

Galatasaray'ın topladığı yardım malzemeleri yola çıktı!

Sarı Kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde...

24 Ocak'ta Elazığ'da meydana gelen deprem sonrası Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için Kulübümüz tarafından başlatılan kampanyada toplanan yardım malzemeleri deprem bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Başkanımız Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz de Aslantepe GSStore mağazasına giderek destek verdiği kampanya Futbol Takımımızın Süper Lig'de oynadığı Hes Kablo Kayserispor maçının bitimine kadar devam etti.

Yardım kampanyası kapsamında Türkiye genelindeki tüm GSStore mağazalarımızdan satın alınan ürünler dışında getirilen diğer yardım malzemeleri de kabul edildi.

Bir hafta süresince toplanan yardım malzemeleri Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Dilek Kutlu'nun da katılımıyla Elazığ'a gönderilmek üzere Aslantepe GSStore mağazamızın önünde kamyona yüklendi.

İçerisinde temel gıda maddeleri, ısıtıcılar, çocuk bezleri, temizlik malzemeleri, battaniye, atkı, bere, mont ve eldivenlerin bulunduğu yüzlerce koli, Elazığ ve çevre illerde depremden etkilenen depremzedelere ulaştırılacak.

Yardım kampanyasına destek olarak acıların bir nebze olsun azalmasını sağlayan tüm yardımseverlere teşekkür ederiz.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER