Galatasaray'ın transfer gündemindeki ismi yorumladı! ''Ofansif anlamda ilaç olur ama...''

Galatasaray, transfer çalışmalarına hız verdi. Sarı-kırmızılıların ilk takviyeyi sol bek mevkisine yapacağı öğrenildi. Galatasaray'ın yeni sol bek adayı RB Leipzig'ten Marcelo Saracchi... Galatasaray'ın sol bek oyuncusu Nagotomo'nun da takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. NTV'de yayınlanan 90+ programında konuşan Ali Ece, Galatasaray'ın kiralık olarak anlaşmaya vardığı Marcelo Saracchi transferini yorumladı.

Galatasaray'ın transfer gündemindeki ismi yorumladı! ''Ofansif anlamda ilaç olur ama...''

Galatasaray, Süper Lig'in ilk yarısını 5-0 Antalyaspor galibiyetiyle tamamladı. 

Bu sezon beklenilen performansı sergileyemeyen Galatasaray, transfer çalışmalarına hız verdi. Sarı-kırmızılıların ilk takviyeyi sol bek mevkisine yapacağı öğrenildi.

Galatasaray'ın yeni sol bek adayı RB Leipzig'ten Marcelo Saracchi... Galatasaray'ın sol bek oyuncusu Nagotomo'nun da takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

NTV'de yayınlanan 90+ programında konuşan Ali Ece, Galatasaray'ın kiralık olarak anlaşmaya vardığı Marcelo Saracchi transferini yorumladı.

Galatasaray'ın daha genç ve daha hızlı sol kanat oyuncusuna ihtiyacı olduğunu ifade eden Ali Ece, "Tam Galatasaray'ın aradığı profilde. Hızlı ve genç." dedi.

Galatasaray'ın ilk 11'inde 32 yaş ve üzeri çok oyuncu olduğunu söyleyen Ali Ece, "Sadece Taylan'ın girmesiyle bile gençlik aşısı oldu." dedi.

Uruguay vatandaşı olan Marcelo Saracchi'ye adapte olması için Muslera'nın yardımcı olabileceğini söyleyen Ali Ece, "Nagotomo'ya göre daha hızlı bir oyuncu. Alex Telles'e benzetiyorlar ama Galatasaray'a geldiğinde bile ofansif açıdan farklı özellikleriyle de ön tarafta iş yapabilen bir oyuncu. Ama Telles bile defansif açıdan eleştirilmişti. Marcelo Saracchi ofansif anlamda ilaç olur ama her ilaç gibi onun da yan etkisi olur." dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 03:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER