"Galatasaray'ın yeniden bunu göstermesi gerekiyor"

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, "beIN Manşet" programında Galatasaray'ın gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

"Galatasaray'ın yeniden bunu göstermesi gerekiyor"

Demirkol, Galatasaray'ın Porto maçı öncesi durumunu değerlendirdi ve "Galatasaray'ın iyi futbol oynayabiliyor olmasını göstermesi gerekiyor" dedi. 

"GALATASARAY'IN YENİDEN İYİ FUTBOL OYNAYABİLİR OLMASINI GÖSTERMESİ GEREKİYOR"

Demirkol ayrıca "Ne olması gerekirdi? 90.dakikaya kadar Şampiyonlar Ligi ümidinin devam etmesi gerekiyor. Burada ciddi bir başarısızlık var. Lokomotiv 1. torbadan geldi. Manchester City, Barcelona, Juventus falan gelmedi. Porto tamam, kabul. Schalke sallanan bir ekip. Buradan çıkabiliyor olmamız lazımdı. Buradan daha iyi imkan gelmez. Şimdi Avrupa Ligi’nin peşindeyiz. Galatasaray’ın yeniden iyi futbol oynayabiliyor olmasını göstermesi gerekiyor. Son 9 maçtır Galatasaray’ın rakipleri daha fazla isabetli şut attılar. Buradan bir geri dönüş lazım. Olabildiğince tam kadrosun. Bir tek santrfor sıkıntısı var. Eren Derdiyok da kullanılamıyor. Burada bir başarısızlık var. Bu başarısızlıktan bir çıkış maçı olacak." yorumunda bulundu. 

"GALATASARAY'DA PLAN YOKMUŞ GİBİ"

Fatih Terim'in dün yaptığı basın toplantısında Gomis ile ilgili açıklamalarını değerlendiren Demirkol; “Gomis gidecekti ve iki oyuncu gelecekti” dedi Fatih Terim. Eren’in daha üstünde iki forvet alınacaktı. O iki oyuncuyu bir Gomis fiyatına almak kolay değil. Galatasaray’da pek bir plan yokmuş gibi. Ya da yanlış bir plan varmış. Vagner Love ile mi Gomis’in yokluğunu dolduracaklardı? Love, Beşiktaş’ta da oynayamıyor. Gomis parasını istiyordu, birkaç defa da sorun çıkardı. Abdurrahim Albayrak çıkıp açıklamadı mı? Gomis kararını verebilmek kolay değil tabi ki. Diğer dengeleri de bozma durumu var. Ama içeridekilere de, ”Adam 29 gol attı. Tabi ki zam alacak” diyebilirsin. Terim, ”Gomis’i yollamayın” dedi mi? Demedi. Öyle dese, onu yollayabilecek bir yönetim yok." dedi.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER