''Galatasaray, kendi kendine oluşturduğu bu fırtınadan çıkmazsa...''

Spor yazarı Murat Özbostan, Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor maçının ardından yaptığı açıklamaya ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

''Galatasaray, kendi kendine oluşturduğu bu fırtınadan çıkmazsa...''

Sabah Gazetesi spor yazarı Murat ÖzbostanGalatasaray'da Fatih Terim ile yönetim arasındaki kriz iddialarını değerlendirdi.

Murat Özbostan'ın değerlendirmeleri şu şekilde:

"Kupada nefesleri kesen bir maç oynanmış, G.Saray tur atlamış.. Ve daha sevinmeden hocanın gündeme bomba gibi düşen sözleri.. G.Saray, enteresan bir kulüp.. Kenetlenmesi gereken anlarda sürekli kendi kendine krizler yaratıyor. Taraftar bölünüyor, yönetim hedefe konuyor, hoca eleştiriliyor. Bu artık kronik bir hastalık.. Haklı- haksız muhasebesinin G.Saray'a fayda getireceğini düşünmüyorum.. Eğer taraflar ortak bir noktada buluşamıyorsa artık o zaman birileri gitsin. Fatih Terim yalnızım dese de on binlerce mesaj yağdı sosyal medyadan. Ki yalnız değildir. Koca bir camia var arkasında!.. G.Saray'daki en yalnız adam başkan Mustafa Cengiz. Oysa kimse yalnız kalmasın, herkes birbirine destek olsun.. Büyük camialar her krizi aşar. G.Saray kendi kendine oluşturduğu bu fırtınadan çıkmazsa, rakiplerinin ekmeğine yağ sürer.."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER