Galatasaray, Okay Yokuşlu için Celta Vigo ile masada!

Galatasaray, Okay Yokuşlu'nun kiralık transferi için Celta Vigo ile masaya oturdu.

Galatasaray, Okay Yokuşlu için Celta Vigo ile masada!

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, "6 numara hamlesi" için yerli opsiyonunu devreye soktu ve Okay Yokuşlu'nun transferi için Celta Vigo ile masaya oturdu.Celta Vigo'nun kadro planlaması içerisinde yer almayan ve İspanyol kulübü ile sezon başı kamp dönemine de katılmayan Okay Yokuşlu'yu bonservis bedeli ile elden çıkartmak isteyen Celta Vigo, 3 milyon euroluk bonservis bedeli talep ediyor.

Celta Vigo'nun 3 milyon euroluk bonservis bedeli talebini geri çeviren ve Okay Yokuşlu'yu kiralık olarak transfer etmek isteyen Galatasaray, İspanyol kulübünün kararını beklemeye başladı.

Celta Vigo'dan 1.8 milyon euro maaş alan Okay Yokuşlu için de 1.1 milyon euroluk bir maaş bütçesi belirleyen Galatasaray, ya Okay'ın bu teklifi kabul etmesini bekleyecek ya da Celta Vigo'nun A Milli futbolcunun maaşının kalan kısmını tamamlamasını isteyecek.

Galatasaray'ın yanı sıra Rusya'dan bazı takımlar ile de görüşmelerini sürdüren Okay Yokuşlu, İngiltere Premier Lig'den teklifler almış ancak istediği maaşı yakalayamayınca Celta Vigo'da kalmaya karar vermişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2021, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER