"Galatasaray önce santrafor transferi yapmalı, sonra Belhanda'nın satışına izin vermeli"

Suudi Arabistan Ligi ekiplerinden Al İttihad, Galatasaray'ın Faslı yıldızı Younes Belhanda'nın peşini bırakmıyor.

"Galatasaray önce santrafor transferi yapmalı, sonra Belhanda'nın satışına izin vermeli"

Araplar, Faslı yıldızla 5 milyon Euro yıllık ücret karşılığında el sıkıştı. Yönetim, son sözü Fatih hocaya bırakırken, Terim’den şartlı onay çıktığı öğrenildi. Tecrübeli teknik adam, 2 forvet transferi birden yapılırsa, Belhanda’nın gitmesine izin verecek. 1 golcü alınması durumunda ise 4-2-3-1 sistemine devam edeceği için, Belhanda’nın takımda kalmasını istiyor.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Fanatik Gazetesi Yazarı Erman Özgür, "Forvet hattındaki sorunlar çözülmeden Belhanda'nın satılması hiç akıllıca değil" dedi.

İşte o sözler:

"FORVET TRANSFERİ YAPMAYACAKSANIZ BELHANDA'NIN KALMASI DOĞRU OLUR"

"Galatasaray'da forvet transferi ile ilgili soru işaretleri var. Forvet transferleri garanti olmadan Belhanda'nın gönderilmesini doğru bulmuyorum. Açıkçası Galatasaray'da Belhanda zaman zaman çok fazla eleştiri alsa da forvet transferi yapamayacaksanız, Belhanda'nın kalması doğru olur. Ama bizim futbolumuzda artık bonservis değerini bulan her oyuncunun gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray'da sezon başından beri forvet transferinde çok da iç açıcı gelişmeler olmadığı için önce santrafor transferi yapılmalı, ondan sonra Belhanda'nın satışına izin verilmeli." (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER