Galatasaray, Serdar Gürler ve Alpaslan Öztürk'e transfer teklifi yaptı mı? Göztepe'den resmi açıklama!

Galatasaray’ın transfer listesinde olduğu iddia edilen Alpaslan Öztürk ve İzmir ekibinde kiralık olarak forma giyen Serdar Gürler için Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya, Ajansspor’un sorularını yanıtladı.

Galatasaray, Serdar Gürler ve Alpaslan Öztürk'e transfer teklifi yaptı mı? Göztepe'den resmi açıklama!

İzmir ekibinin başkan, vekili Talat Papatya, Alparslan Öztürk ve Serdar Gürler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Alparslan Öztürk için bugüne kadar Galatasaray’dan resmi bir teklif almadıklarını kaydeden Papatya, Huesca’dan kiralanan 28 yaşındaki futbolcu Serdar Gürler içinse, ''Serdar’ın satın alma opsiyonu bizde bulunuyor. Serdar bizim çok sevdiğimiz bir kardeşimiz ve kendisi burada çok mutlu. Bu, burada kalacak ya da gidecek anlamına kesinlikle gelmiyor'' dedi.

Göztepe, Aaron Hunt'ı transfer edecek mi?

Transfer planlaması yapmak için doğru bir zaman olmadığını kaydeden Talat Papatya, ''Hunt ile anlaştığımız yönünde bir şey yok. Şu anda bütçenizi bilmiyorsunuz. Spor ekonomisi bir yara aldı ama her şeyden önemlisi önce sağlık'' şeklinde konuştu.

''Federasyona yapılan eleştirileri doğru bulmuyorum''

TFF’nin koronavirüs nedeniyle Süper Lig’i ertelemesiyle ilgili konuşan Papatya, sözlerini şöyle noktaladı:

''Federasyona bu süreçte yapılan eleştirileri doğru bulmuyorum. Bu eleştirilere karşıyım. Plan yapmak için elinizde doneler olması gerekiyor. Liglere ara verildiği zaman başlangıç tarihi olarak verilen 2 Nisan’a inanmamıştım, şimdi 17 Nisan deniyor, ona da inanmıyorum.'' (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER