Galatasaray sloganını belirledi: "1 hafta, 2 kupa, konsantrasyon"

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim bir sezonun emeğini çifte kupayla taçlandırmak için seferberlik başlattı. Yöneticisinden, kulüpteki aşçısına kadar 7 gün, 24 saat herkes bu hedef için konsantre olacak.

Galatasaray sloganını belirledi: "1 hafta, 2 kupa, konsantrasyon"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 'Bir hafta 2 kupa' sloganıyla oyuncularını iki büyük finale hazırlıyor.

Galatasaray'ın tecrübeli hocası, çarşamba günü Sivas'ta Akhisar Belediyesi ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası finali ve ardından Pazar günü yapılacak Başakşehir maçı için herkesten fedakarlık istedi. Oyuncularına bu 7 günlük sürede maçlar dışında hiçbir şey düşünmemelerini ve hiçbir işle meşgul olmamalarını tembihleyen Terim, çifte kupanın kazanılması halinde son maç öncesi bazı as oyuncularına erken izin verebileceğini de belirtti.

Terim, bu süre içinde camianın bütün dikkatini hedeflere yöneltmesini de istedi.

RiZESPOR MAÇINI UNUTUN

Rize maçının hakemleri ile ilgili tartışmalar iki kulübün dışındaki kulüplerin de dahil olmasıyla Galatasaraylı oyuncuları etkiledi. Terim, oyuncularından Rize maçını unutmalarını istedi. Tartışmaların içinde kalmamaları için sosyal medya ve basını takip etmemelerini rica eden ve futbolcularından sadece işlerine konsantre olmalarını isteyen Terim'in, oldukça neşeli olduğu görüldüğü antrenman öncesinde "Sizlere güveniyorum. Kalitenizi ve kupaları hak ettiğinizi 2 maçta gösterme zamanı. Önce kupa, sonra ligde sezonun en büyüğü olduğumuzu gösterelim" dedi.  (Akşam)

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER