Galatasaray taraftarı büyük tepkiye hazırlanıyor: 2 Nisan!

Galatasaray taraftar grupları, 2 Nisan'da Türk Telekom Stadyumu'nda oynanacak Yeni Malatyaspor maçında kulübün kaosa sürüklendiğini düşünerek büyük tepkiye hazırlanıyor. Pankart çalışmaları şimdiden başladı.

Galatasaray taraftarı büyük tepkiye hazırlanıyor: 2 Nisan!

Galatasaray taraftar grupları, takım şampiyonluk yolunda ilerlerken ve ikinci yarıda çıktığı 9 maçta 7 galibiyet 2 beraberlik almışken Mustafa Cengiz ve yönetiminin ibra edlmemesine tepki göstermeye hazırlanıyor.

Galatasaray'ın kaosa sürüklenmesine karşı büyük tepki gösteren ve sosyal medyada "#LiseciZihniyetinizBatsın" etiketini paylayaşan çeşitli taraftar grupları, 2 Nisan'da Türk Telekom Stadyumu'nda oynanacak Malatyaspor maçında büyük tepki gösterecek.

Şimdiden pankartlar hazırlanmaya başlanırken, pankartlarda da 'Liseci zihniyet'e tepki gösterilecek.

Galatasaray taraftarının Mustafa Cengiz veya isimlerle ilgili bir yaklaşımının olmadığı, Galatasaray'ın liseye değil taraftara ait olduğuna dair tezahüratlarda bulunacağı kaydedildi.

TÜRKİYE GÜNDEMİNDE İLK SIRADA

Yaşananlara büyük tepki gösteren taraftarlar, Twitter'dan "#LiseciZihniyetinizBatsın" etiketiyle ibra etmeyenlere eleştirilerini sıraladı. Kısa sürede Türkiye gündeminde ilk sıraya yükselen bu etikete binlerce tweet gönderildi.

GALATASARAYLILAR BU VİDEOYU PAYLAŞIYOR; "BUNLAR FİRAVUN"

Galatasaraylı taraftarlar, Fatih Terim'in daha önce gazeteci Hıncal Uluç için söylediği sözleri içeren bir videoyu da sosyal medyadan yoğun olarak paylaşmaya başladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER