Galatasaray taraftarına formalar dayanmadı!

Galatasaray, şampiyonluğu paraya tahvil edemedi. Giyim sponsoru olan firma mayıs başında 50 bin forma gönderdi, onlar da hemen bitti. Yabancılar ülkelerine hediye olarak bile forma götüremedi. Mağazalarda istenen renk ve beden forma bulunmakta zorlanılıyor

Galatasaray taraftarına formalar dayanmadı!

Şampiyonluk sonrasında bunu paraya tahvil etmek isteyen Galatasaray bunda istediği şekilde başarılı olamadı. Özellikle formalar yok sattı

Sarı-kırmızılıların anlaşmalı olduğu firma, mayıs ayı başında, şampiyonluğu garantilemeden önce mağazalara 50 bin forma gönderdi. Bunun ardından gelen zaferle birlikte taraftar GS Store'a akın etti ve formalar kısa sürede tükendi.

Kalanlar ise ya istenen bedenlerde ya da aranan renkler değildi. Böyle olduğu için de çoğu kişi mağazalardan eli boş çıkmak zorunda kaldı.

ÜRETİCİ FİRMA YETİŞEMİYOR

Üretici firma her ne kadar belirli periyotlarda teslimat yapsa da bu durum, Galatasaray taraftarının isteğini karşılayamadı.

Forma yokluğu sadece taraftarı değil, futbolcuları da mağdur etti. Kupa töreninin ardından ülkelerinin yolunu tutan yabancı futbolcular, ailelerine ve yakın çevresine Galatasaray forması götürmek istedi. Ancak istediklerine kavuşamayınca sarı-kırmızılı oyuncular ülkelerine eli boş döndü. (Milliyet)

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 02:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER