Galatasaray taraftarının Falcao çılgınlığı! 100 bin tane...

Galatasaray&Falcao flörtü ortaya çıktığı andan itibaren, Sarı-Kırmızılı taraftarlar tam anlamıyla sosyal medya operasyonuna başladı.

Galatasaray taraftarının Falcao çılgınlığı! 100 bin tane...

Eski paylaşımları en fazla 2 bin yorum alan Kolombiyalı golcünün son fotoğrafının altında tam 100 bin adet, “Come to Galatasaray” mesajı var.

Galatasaray’da Radamel Falcao çılgınlığı... Ara transferde kadrosunu en az 2 forvetle takviye edecek olan Cim Bom’un radarına giren Kolombiyalı golcüye, taraftarlardan müthiş bir baskı var. Öyle ki, sosyal medya hesaplarındaki eski paylaşımlarda 1500-2000 seviyesinde yorum alan 32 yaşındaki futbolcunun son Noel fotoğrafının altında, tam 100 bin adet, “Come to Galatasaray” (Galatasaray’a gel) yorumu bulunuyor ve bu sayı sürekli artıyor. Falcao’nun Türkiye temsilcisi de, sürekli olarak Türkiye’deki ilgiyi yıldız futbolcuya aktararak onu Galatasaray’a motive etmeye çalışıyor.

Ayrılık fikrine sıcak bakıyor

Monaco, Fransa’da zor günler geçiriyor ve şampiyonluk adayı konumundayken, şimdi kümede kalma mücadelesi veriyor. Falcao da bu durumdan rahatsız ve ayrılık fikrine sıcak bakıyor. Ancak oyuncunun 9 milyon Euro’luk yıllık ücreti, Galatasaray’ı zorlayan en büyük faktör. Dolayısıyla 1.5 sezonluk anlaşma için sponsorluk arayışları devam ediyor. Şu ana kadar birkaç firmayla görüşen yönetimin bir hayli yol aldığı, önümüzdeki hafta işi resmiyete dökmeye çalıştığı öğrenildi. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 03:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat saka
Nihat saka - 3 yıl Önce

Welcome to GALATASARAY! GREATEST TEAM EVER YOU CAN BE! THE ONLY PROUD IN TURKiYE 2000 UFEA AND SUPER CUP HOLDER

SIRADAKİ HABER