Galatasaray taraftarları ile Belhanda arasında buzlar eridi!

Galatasaray - Club Brugge maçı öncesi sarı kırmızılı taraftarlarla Belhanda arasındaki buzlar eridi. Faslı futbolcuyu tribünlere çağıran taraftarlar destek oldu.

Galatasaray taraftarları ile Belhanda arasında buzlar eridi!

Galatasaray taraftarlarıyla Belhanda arasındaki buzlar aradı. Teknik Direktör Fatih Terim'in, Club Brugge maçı öncesinde basın toplantısında Babel ve Belhanda konusunda taraftarlara çağrıda bulunması üzerine, sarı kırmızılı taraftarlar da Club Brugge maçı öncesi Faslı futbolcuyu tribüne çağırarak destek oldu. 

Galatasaray taraftarlarıyla bir süredir arasında soğuk rüzgarlar esen Faslı futbolcu, hatırlanacağı üzere Sivasspor maçında oyundan alındıktan sonra tribünlerin tepkisi üzerine taraftarlara el kol hareketleriyle tepki göstermişti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Club Brugge maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında, "Belhanda'nın hareketini tasvip etmem mümkün değil ama çenesi kırık halde maç oynayan bir adamdan bahsediyoruz. Onu da bazı şeyler acıtmış olabilir. Kötü oynuyor olabilir ama yaptığı fedakarlıkları da unutmamalıyız." ifadelerini kullandı. 

TRİBÜNLERE ÇAĞRILDI

Galatasaray taraftarları bu sezon Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş derbisinde maç öncesi oyuncuları tribüne çağırırken, Faslı futbolcu Belhanda'ya ise tepki göstermişti. Club Brugge maçı öncesinde ise yine oyuncular tek tek tribüne çağrılırken, bu kez Belhanda da çağrıldı ve Faslı futbolcuya destek olundu. Belhanda da aynı şekilde taraftarların desteğine karşılık verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER