Galatasaray, TFF'den o ismin istifa etmesini talep etti!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Sportif AŞ. Başkan Vekili Erden Timur, Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'den ‘MHK Başkan Vekili Murat Ilgaz'ın istifa etmesini' talep etti.

Galatasaray, TFF'den o ismin istifa etmesini talep etti!

Son dönemdeki VAR kullanımından rahatsız olan Galatasaray'dan dün flaş bir hamle geldi. Sarı-Kırmızılılar'ın Başkanı Dursun Özbek ve Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, Riva'da TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile bir araya geldi.

Cim-Bom'da iki idarecinin hedefinde VAR atamalarının başında olan MHK Başkan Vekili Murat Ilgaz vardı. Toplantıda Ilgaz'ın istifası istendi. Hakemlerin hataları da ayrıntılı bir şekilde masaya yatırıldı. Türkiye Fubol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin bu toplantı sonrası nasıl bir karar alacağı merak konusu oldu.

VAR ODASINDALAR!

Öte yandan ligde bulunan takımların başkanları ve teknik adamları ise Türkiye Futbol Federasyonu'nun daveti üzerine yarın Riva'da bir araya gelecek. Bu buluşmada VAR odasında incelemeler yapılacak. Hazırlanan demolar sayesinde başkan ve teknik adamlar ofsayt çizgisini çizecek.

DOSYA VERDiLER

Galatasaray, TFF toplantısında 9 haftada yapılan tüm hakem hatalarını dosya halinde verdi, görüntülü ve yazılı olarak hatalar anlatıldı. Erden Timur yarın bir basın toplantısı yapacak. (Akşam)

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2022, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER