"Galatasaray, TFF'yi de yenecek, hakemleri de..."

Galatasaray'ın etkin isimlerinden, eski yönetim kurulu üyesi Prof.Dr. Ahmet Özdoğan, Erzurumspor maçının erken saate alınmamasına sert tepki gösterdi.

"Galatasaray, TFF'yi de yenecek, hakemleri de..."

EKSİ 25 DERECEDE OYNATSINLAR

Radyospor'a açıklamalarda bulunan Özdoğan, "Galatasaray'ın maçını akşam 19.00'da oynatmasınlar; mesela eksi 20-25 derece ne zaman oluyorsa, sabaha karşı o zaman oynatsınlar. TFF yönetimine göre Galatasaray, Türkiye'nin takımı sayılmıyor. Sezon başından beri, Schalke maçı dahil, sürekli olarak Galatasaray'a problem çıkartan bir TFF'den bahsediyoruz. Bu Federasyon hiçbir zaman adil olmadı. Her kulübe, Galatasaray'a da eşit şartlarda bakmaları gerekir. Asla eşitlikçi davranamazlar. Galatasaray'a karşılar. Erzurum'da herkes gündüz oynarken, Galatasaray'a -12 derecede oynatıyorlar. Galatasaray zaten her zaman Federasyonu, hakemleri yenmeye alıştı. Bu sezon da öyle olacak" dedi.

TFF BAŞKANININ İSTİFASI

TFF yönetim kurulu başkanlığından istifa eden Yıldırım Demirören'in durumuna da değinen Ahmet Özdoğan, "Mayıs'ta Beşiktaş seçiminde başkan adayı olur mu bilemem; biz bir şey diyemeyiz. Bunu çok değerli Beşiktaşlılar taktir edecektir; fakat söyleyebileceğim, iddia ihâlesine giren Demirören'in bundan böyle hiçbir spor kulübünde ya da kurumunda görev alamayacağıdır" şeklinde konuştu. (Ajansspor)
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 03:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER