Galatasaray, Tolgay için teklif yaptı mı? Beşiktaş'tan açıklama...

Beşiktaş Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetici Ahmet Kavalcı, siyah-beyazlı kulüpten ayrılması gündemde olan ve adı Galatasaray ile transfer dedikodularına karışan Tolgay Arslan'ın durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray, Tolgay için teklif yaptı mı? Beşiktaş'tan açıklama...

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Babel'in gitmesinin ardından gözler Gökhan Töre'ye çevrildi. Kadro dışı kalan yıldız oyuncu için Futbol A Takımından Sorumlu Yönetici Ahmet Kavalcı, "Eğer hocamız bu oyuncularla ilgili tasarrufta bulunmak istediğini bize iletirse, biz de kadro dışı kalan isimlerle görüşme yaparız" dedi. Kavalcı ayrıca Tolgay Arslan için teklifler olduğunu belirterek, "Biz oyuncuya bir yatırım yaptık ve bunun karşılığını almadan göndermeyiz" diye konuştu.

"Tolgay için Galatasaray teklif yapmadı"

Kadro dışı kalan oyuncuların kulüp bulması halinde gidebileceklerini söyleyen Ahmet Kavalcı, Tolgay Arslan konusunda ise farklı bir tutumda olduklarını söyledi. Bu futbolcu için Beşiktaş'ın bir yatırım yaptığını söyleyen Kavalcı, "Tolgay'ın sözleşmesi devam ediyor. Beşiktaş'la bir anlaşması var ve kendisinin de bir değeri var. Şu ana kadar bizim istediğimiz parayı getiren olmadı. Tolgay için yurt dışından henüz teklif yok, yurt içinden bazı teklifler var ancak bu teklifler istediğimiz miktara ulaşmadığı için anlaşma sağlanamadı" dedi. Tolgay Arslan için Fenerbahçe'nin teklifinin olduğunu belirten Kavalcı, Galatasaray'ın ise Tolgay için herhangi bir teklifte bulunmadığını da sözlerine ekledi. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim dogan
Saim dogan - 2 yıl Önce

Tolgay aslanl Galatasaray bence almalı faydalı olur

SIRADAKİ HABER