Galatasaray, Visca için masaya oturuyor!

Galatasaray'da Edin Visca için ilk somut adım atılıyor... 31 yaşındaki kanat oyuncusunun menaceriyle yapılan ve resmi olmayan ilk görüşmenin olumlu geçtiği öğrenilirken, Sarı-Kırmızılı yönetimin, Başakşehir'le pazarlıkları başlatmaya karar verdiği belirtiliyor.

Galatasaray, Visca için masaya oturuyor!

KESENİN AĞZI AÇILDI

İki kulübün, yarından itibaren masaya oturması bekleniyor. Başkan Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim'in talep ettiği kadroyu kurabilmek için kesenin ağzını açmış durumda.

PARA + TAKAS

Fenerbahçe'nin de uzun süredir transfer gündeminde yer alan Visca'nın bonservisi için, paranın yanı sıra kadrodaki bazı oyuncuların takasta kullanılması da düşünülüyor.

SERİ ÇÖZÜME GİDİLECEK

Sarı-Kırmızılı kulüp, Visca transferinde sürecin uzamaması için ne gerekiyorsa yapacak. Hatta yönetime yakın kaynaklar, pazarlıklarda beklenen mesafenin kat edilememesi halinde, görüşmelerin kulübe zarar vermemesi adına sonlandırılacağı ve vakit kaybedilmeden alternatif isimlerle görüşüleceği bilgisini aktarıyor.

ASIL HEDEF PSV'YE YETİŞTİRMEK

Asıl hedef ise Visca'yı, Şampiyonlar Ligi 2.ön eleme turundaki PSV maçlarından önce transfer ederek UEFA listesine yazdırabilmek. (Fanatik)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER