"Galatasaray Yönetimi'nin transferleri mutlaka yaparak..."

A Spor yorumcusu Ahmet Akcan, "Spor Ajansı" programında Sarı Kırmızılıların gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"Galatasaray Yönetimi'nin transferleri mutlaka yaparak..."

Akcan, "Galatasaray haftaya Başakşehir'i yenemezse şampiyonluk gider" yorumunu yaptı.

İşte Ahmet Akcan'ın değerlendirmelerinden öne çıkanlar:

"GALATASARAY'IN BU MAÇI KAZANMASI LAZIM"

"Galatasaray, devre arasına acil ihtiyaç duyuyor. Başakşehir maçı Galatasaray için çok önemli. Galatasaray haftaya Başakşehir'i yenemezse şampiyonluk gider. Galatasaray'ın bu maçı kazanması lazım. Galatasaray gibi büyük takımlar bazen doğruları yaptıkları zaman, kısa süre içerisinde toparlanırlar. Aradaki puan farkı büyük de olsa bu farkı kapatırlar. Sezonun sonuna kadar teslim olmamak lazım. Galatasaraylılıkta bu teslimiyetçilik yoktur. Galatasaray'ın kenetlenmesi lazım. Bu takım fizik olarak bu seviyedeyse, bunun nedenlerini konuşmamız lazım."

"GALATASARAY YÖNETİMİ'NİN FATİH HOCANIN ELİNİ RAHATLATMASI LAZIM"

"Olayları bazen tamamen teknik heyetlere yıkmaya kalkıyoruz. Fatih hoca net bir şekilde futbolcuların anlayışlarından ve belirli futbolcuların çalışmalarından şikayetçi olduğunu söylüyor. Takımda bu kadar eksik varken ve bir tane bile santrafor alınamamışken bazı futbolcuları da 'Ben kovdum' diyemiyorsun. Galatasaray'ın en önemli yazılı olmayan kurallarından bir tanesi 'Kol kırılır yen içinde kalır' anlayışıydı. Galatasaray Yönetimi'nin transferleri mutlaka yaparak hocanın elini rahatlatması lazım. Herkes yapması gerekeni, görev tanımı içerisinde en iyi şekilde yapmalı. Galatasaray kenetlenmeli ki, en kısa zamanda iyi Galatasaray'ı sahalarda görelim."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 23:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER