"Galatasaray'a acilen golcüler lazım, golcüler diyorum çünkü..."

Takvim Gazetesi Spor Yazarı Hami Mandıralı, Galatasaray-Atiker Konyaspor mücadelesini değerlendirdi.

"Galatasaray'a acilen golcüler lazım, golcüler diyorum çünkü..."

Galatasaray dün gece her zamanki futbolundan uzak bir görüntü verdi. Bu söylerken Atiker Konyaspor'un da direncini göz ardı etmememiz gerekiyor... Galatasaray'ı oynatmadılar.

Galatasaray'ın eksik kadrosunu da düşünerek yorumlar yapmamız lazım. Sarı- Kırmızılılar, Atiker Konya'yı zorlayamadı. Konyaspor özellikle ilk yarıda çok net bir pozisyondan yararlanamadı. Oyundan hiçbir zaman düşmediler. Galatasaray'ın daha önceki maçlarda rakiplerini nasıl boğduğunu biliyoruz. Bu maçta Konyaspor'un daha baskılı oynadığını gördük.

HOCA DA ETKİLEDİ

Galatasaray böyle oynamaya devam ederse işinin kolay olmadığını düşünüyorum. Galatasaray'a acilen golcüler lazım. Golcüler diyorum çünkü alınacak 1 santrfor da sorunu çözemez. Ama her şeye rağmen kendi saha ve seyircisi önünde daha etkili olmalıydı. Konyaspor, Galatasaray'a izin vermedi.

Galatasaray'da cezalı oyuncuların bir an önce geri dönmesi ve forvet transferlerini yapılması lazım. Bu futbolla Galatasaray'ın işi zor... Fatih Terim'in kenarda olmaması da Sarı-Kırmızılılar'ın oyununu etkiledi.

MAÇIN EN İYİSİ: KONYASPOR
Konya, takım halinde çok iyi mücadele etti.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ: EREN
Galatasaray'ın golcüsü sahada yoktu.

Hami Mandıralı / Takvim

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 02:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER