Galatasaray'a Arabistan'dan flaş yanıt! Jaber gitti, iş karıştı...

Galatasaray, Brezilyalı stoperini Al-Hilal'e kiralamak için el sıkışmıştı. Ancak Suudi Arabistan kulübünde başkan değişti. Yeni gelen ekip Maicon transferini veto etti...

Galatasaray'a Arabistan'dan flaş yanıt! Jaber gitti, iş karıştı...

Ağustos ayının sonunda Gomis'i Al-Hilal'e satan Galatasaray, Maicon'u 2.5 milyon Euro'ya kiralamak için de Suudi Arabistan ekibi ile el sıkışmış, ancak evraklar yetişmediği için bu transfer gerçekleşmemişti.

O dönem Suudi Arabistan ekibinin başkanlığını yapan Sami Al Jaber hem Maicon'a hem de sarı-kırmızılı kulübe devre arası için söz vermişti.

Brezilyalı stoperin Ocak ayında satılacak olmasına göre hareket eden sarı-kırmızılılar da iki forvet+bir stoper takviyesi için çalışmalara başladı.

4.4 MİLYON EURO KAZANACAKTI

Ama ara transfer bütçesini oluşturması beklenen Maicon'da Galatasaray'ı sıkıntıya sokan bir gelişme yaşandı. Al-Hilal'de başkan değişti ve koltuğa oturan Mohammed bin Faisal'ın Maicon transferini veto ettiği ortaya çıktı.

Al-Hilal'in yeni başkanı, "Maicon'dan daha iyisini alacağım'' dedi. Galatasaray'da 2.2 milyon Euro alan Maicon'un Al-Hilal'de 4.4 milyon Euro kazanma hayali tehlikeye girerken, sarı-kırmızılı kulüp Brezilyalı stoperi için harıl harıl kulüp arıyor. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 01:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER