''Galatasaray’a çifte standart uygulama işinin pekiştiğini çağrıştırdı!''

Fanatik Gazetesi yazarı Oğuz Dizer, Galatasaray'ın Kasımpaşa'yı 1-0 mağlup ettiği karşılaşmayı değerlendirdi

''Galatasaray’a çifte standart uygulama işinin pekiştiğini çağrıştırdı!''

Galatasaray yepyeni bir oyun anlayış ve uygulama kimliğine doğru yönlenmekte. Evet içimizi bayıltan o enine oyun muhabbeti bitti bitiyor ve Aslanlar artık futbolu dikine şekillendiriyor. Elbette savunma defoları ve Marcao’nun iftiradan farksız paslarının da terbiyesi şart gözüküyor! Obez sarkık göbekli, hantal futbol fotoğrafı; dün gece Falcao katkısıyla endamlı ve boylu poslu keyif posteri oldu.

Kasımpaşa futbol değerleri bulundukları mevki ile müsemma değil. Doğru düşünce ve üretim arayışıyla, geceye renk kattılar. Palabıyık Galatasaray’a kart konusunda bonkör davranırken, Kasımpaşa’ya nekes davrandı. Bildiğimiz TFF anlayışı 90 dakika güncellemesi yani! Aslanlar topluluğu her geçen hafta, daha da mükemmel futbol performansı ve mutlu olacağınız sonuçları sunacaktır emin olabilirsin Galatasaraylı...

Gecenin sorusu 

Ali Palabıyık yönetimi kafamı karıştırdı ve Galatasaray’a çifte standart uygulama işinin, pekiştiğini çağrıştırdı. Adem’e yapılan neydi be eeeey adem?

Maçın starı 

Çok uzun yoldan geldi, okayanusları aştı Muslera ve gemisini yine 3 puanlık hamlesiyle sağ salim limana vardırdı. Helal olsun.

Maçın olayı 

Kral Metin Oktay’ımızı ebediyete uğurladığımız tarihi yad ederken, bir krala da ‘hoş geldin Falcao’ dedi Galatasaraylı. Golcünün cevabı da gecikmedi tabii!

Kısa mesaj 

Sabrın sonu selamet... Dik ve doğru duran asla yıkılmaz nokta.

Oğuz Dizer / Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER