"Galatasaray'a yanlış yapıldı"

Kulüpler Birliği'nin Halis Özkahya ve Hüseyin Göçek ile ilgili MHK'nin verdiği kararı geri çekme talebiyle ilgili Antalyaspor cephesinden de bir açıklama geldi.

"Galatasaray'a yanlış yapıldı"

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, A Spor'a yaptıpı açıklamada yapılan açıklamanın Galatasaray'a haber verilmemesinin yanlış olduğunu dile getirdi. 

Ali Şafak Öztürk şunları söyledi:

"GALATASARAY'A BİLGİLENDİRME YAPILMAMASI ÇOK YANLIŞ"

"Kulüpler Birliği'nin en güzide kulüplerinden biri olan Galatasaray'a bu açıklamayla ilgili bilgilendirme yapılmaması çok yanlış. Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman'ın da 'hakemler art niyetli' şeklinde açıklaması oldu. Eğer TFF, Fikret Orman'a ceza verseydi Kulüpler Birliği böyle bir açıklama yapacak mıydı? Yapılan açıklamada Galatasaray ile ilgili bölümlere biz katılmıyoruz. Bu durum beni rahatsız etti."

"BİRAZ HADDİNİ AŞAN BİR AÇIKLAMA OLDU"

"Kulüpler Birliği 18 kulübün hakkını korumak için var. Yapılan açıklamaya onay verirken içeriği tam bilmiyorduk. Sözlü onay verdik, yazılı bir imza atmadık. Yapılan açıklama biraz haddini aşan bir açıklama oldu. Kulüpler Birliği bütün kulüpler için var. Galatasaray'a karşı bu davranış içime sinmedi."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 02:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa alan
Mustafa alan - 1 yıl Önce

Bravo Başkan ...

SIRADAKİ HABER