Galatasaray'da Babel için ilk temas gerçekleşti! Konuşulan teklif...

Galatasaray'da hem devre arası hem de yaz döneminde yapılması planlanan transferlere dair çalışmalar sürüyor. Sarı-kırmızılı takımda gündeme gelen son isim, Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı ve devre arasında yollarını ayırmaya hazırlandığı Hollandalı yıldızı oldu.

Galatasaray'da Babel için ilk temas gerçekleşti! Konuşulan teklif...

Galatasaray'da hem devre arası hem de yaz döneminde yapılması planlanan transferlere dair çalışmalar sürüyor.. Sarı-kırmızılı takımda gündeme gelen son isim Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı ve devre arasında yollarını ayırmaya hazırlandığı Hollandlaı yıldızı Ryan Babel oldu.

ONYEKURU'NUN YERİNE RYAN BABEL

Everton'dan kiralanan Henry Onyekuru ile sezon sonunda yollar ayrılacak ve Cimbom, Nijeryalı futbolcu için İngiliz ekibine yeni bir teklif yapılmayacak. Galatasaray'ın Onyekuru'dan doğacak boşluğu Babel ile doldurma planı yaptığı ve menajeriyle ilk temasın kurulduğunu da öğrenildi.

BABEL DE GALATASARAY'A OLUMLU BAKIYOR

Ryan Donk'un da menajerliğini yapan Winnie Haatrecht ile bir araya gelen sarı kırmızılıların, 32 yaşındaki futbolcuya 1+1 yıllık sözleşme ve ciddi bir ücret önerdiği bildirildi. Menajer Haatrech'ın bir süredir Birleşik Arap Emirlikleri'nden bazı kulüplerle temas halinde olduğu bilinirken yine de Galatasaray'ın teklifine olumlu yaklaştığı ve sarı-kırmızılılardan süre istediği belirtildi. Görüşmelerin devam etmesi bekleniyor.

TARAFTARLA KAPIŞTI

Babel son olarak bir taraftarla girdiği diyalog nedeniyle gündeme gelmişti. '3.3 milyon euro talep ettiği' yönündeki haberler üzerine bir Beşiktaş taraftarı, "Kasımpaşa'da yeniden 200 bin euro'ya oynamak ister misin?" şeklinde bir paylaşım yapmış ve Babel de buna ağır bir hakaret ile karşılık vermişti.

FİKRET ORMAN: FEDA EDİLEBİLİR

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ryan Babel ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı: "Şu anda sözleşme konuşabilecek bir ortam oluşmadı Türkiye'de. Babel kıymetli bir oyuncu ama feda edilemeyecek bir oyuncu değil. Hiç kimse Beşiktaş'tan büyük değildir. Beşiktaş'ın ilkeleri ve büyüklüğü vardır." (Takvim)

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER