Galatasaray'da Balotelli heyecanı! İtalyan gazeteci canlı yayında açıkladı...

Ünlü golcü Mario Balotelli'nin Galatasaray'a transfer olasılığıyla ilgili İtalyan gazeteci Lorenzo di Caprio çok önemli açıklamalar yaptı.

Galatasaray'da Balotelli heyecanı! İtalyan gazeteci canlı yayında açıkladı...

Di Caprio'nun açıklamaları şöyle:

"GALATASARAY, BALOTELLI VE MENAJERİ İLE İRTİBATTA"

"Şunu söyleyebilirim, Balotelli yüzde kaç gelir bir şey diyemem; fakat Galatasaray Balotelli ve menajeri ile irtibatta.  Bologna ve Marsilya da onu transfer etmek istiyor. Galatasaray, Mino Raiola ile  değişik konularda çok kez iletişim kurdu."

"GALATASARAY, İTALYA TRANSFER PİYASASINDA KONUŞULAN BİR EKİP"

"Ozan Kabak ve Yunus Akgün ile ilgilenen kulüpler olduğundan Galatasaray, İtalya transfer piyasasında çok konuşulan bir ekip oldu."

"BALOTELLI KONUSUNDA GALATASARAY'IN ŞANSI ÇOK FAZLA"

"Balotelli kesin olarak ayrılacak. Patrick Vieira onu istemiyor. Menajer Raiola bir çözüm arayışı içerisinde. Galatasaray, Balotelli'ye talip. Galatasaray güçlü ve özel bir kulüp. Raiola da oyuncusu için en iyi çözümü bulmaya çalışıyor. Balotelli konusunda Galatasaray şansı çok fazla."

"GALATASARAY'DAN 3.5 MİLYON EURO TALEP EDECEKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

"İyi bir sözleşme Balotelli'yi ikna eder. Ben Galatasaray'dan 3.5 milyon Euro talep edeceklerini düşünüyorum. Balotelli istikrarsız bir performansı olsa da potansiyeli olan bir oyuncu. Eğer Galatasaray'a gelirse çok şey kazandırabilir. Galatasaray onun için önemli bir opsiyon. Nice'den yıllık 3 milyon Euro'dan fazla kazanıyor" dedi. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 04:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER