Galatasaray'da beklenmedik yeni sözleşme sürprizi!

Galatasaray'da son dönemde gözden düşen ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Selçuk, sakat ve cezalılar nedeniyle formasını geri aldı. İlk etapta olumlu not alan tecrübeli oyuncu böyle devam ederse yeni sözleşme yapabilecek.

Galatasaray'da beklenmedik yeni sözleşme sürprizi!

Sakat ve cezalar yüzünden zor günler geçiren Cim-Bom’da Selçuk İnan değere bindi. Özellikle orta alanda Ndiaye ve Donk’un cezalı, Belhanda’nın da sakat olması yüzünden formasını devralan Selçuk, bir anlamda bu süreçte kendi kaderini tayin edecek. Yakın döneme kadar, eski performansından uzak kalan ve aldığı ücret nedeniyle eleştirilen futbolcuyla yeni bir sözleşme yapılması mümkün görünmüyordu.

Yükü ağır

Ancak, sezon sonunda sözleşmesi biten tecrübeli oyuncu, bu süreçte iyi oynarsa ve takıma katkı sağlarsa durumu yeniden gözden geçirilecek. Teknik direktör Fatih Terim’in de, uzun yıllar sarı-kırmızılı kulübe başarı ile hizmet eden Selçuk İnan’ın takımda kalmasına sıcak baktığı bildirildi.

Böylece Atiker Konyaspor maçıyla beraber Selçuk İnan’ın omuzlarındaki yük daha da ağır olacak. Kaptan bir taraftan bu dönemde takımını ayakta tutmaya çalışacak diğer taraftan da geleceğini teminat altına almaya çalışacak. (Milliyet)

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER