Galatasaray'da flaş seçim iddiası! Cengiz'in rakipleri...

Galatasaray'da yapılamayan forvet transferi camiayı da hareketlendirdi. Bu kalan 3 günde de transfer yapılmazsa Bahar aylarında seçimin kaçınılmaz olduğu öğrenildi.

Galatasaray'da flaş seçim iddiası! Cengiz'in rakipleri...

Galatasaray’da gündem kongre değil… kongre konusu ön plana çıkarılmamaya çalışılıyor. Ama bilinen camiada bazı isimlerin başkan arayışında olduğu. 31 Ocak, Mustafa Cengiz yönetimi için milat olabilir. Bu üç gün içinde transfer yapılamazsa kulisler kaynayacak. Gelen bilgilere göre Mart-Nisan döneminde sandık yine ortaya çıkacak.

CENGİZ, MART TEKLİFİNİ 1.5 AYDA KAYBETTİ

Bu arada Aralık ayında, Başkan Mustafa Cengiz’e, “yeni yönetim kurulu listesi yap. Mart ayında olağan üstü kongre kararı al. Güçlü isimlerle yoluna devam et. Hepimiz sana destek olalım” diyen isimler geri çekildi. Artık Başkan’ın önünde böyle bir teklif yok.

CENGİZ’İN KARŞISINA SÜREN BAŞKAN ADAYI, ÖZBEK CEO OLARAK ÇIKACAK

Aralık döneminde için kongre teklifi getiren abilere,“her sene sandığa mı gideceğiz?” diyen Mustafa Cengiz, kongre kararı almak zorunda kalırsa ciddi bir muhalefetle karşılaşacak.

İddialara göre camianın önde gelen isimlerinden Duygun Yarsuvat ile İnan Kıraç ise, Dursun Özbek’in mali anlamdaki desteğinde sürpriz bir aday çıkararak Mustafa Cengiz’in karşısına çıkaracak.

Son dönemde yükselen iddialar ise bu ikilinin Özbek’in dışarıdan mali destek sağlayarak Faruk Süren’in başkanlığı için kamuoyu oluşturacal. Asıl iddia ise Süren, Cengiz karşısında başkanlığı alırsa, ilerleyen dönemde de Özbek’i CEO olarak futbolun başına getirecek. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 01:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER