Galatasaray'dan Abdurrahim Albayrak ile ilgili iddiaya resmi yanıt geldi!

Galatasaray 2. Başkanı ve Basın Sözcüsü Albayrak'ın Porto ve Başakşehir maçları sonrasında kırdığı potlar büyük tepki aldı. Albayrak'ın geri plana çekilerek Mahmut Recevik'in basın açıklaması yapacağı iddia edildi. Ancak bu durum yalanlandı.

Galatasaray'dan Abdurrahim Albayrak ile ilgili iddiaya resmi yanıt geldi!

Galatasaray'da 2. Başkan ve Basın Sözcüsü Abdurrahim Albayrak'ın son dönemde kırdığı potlar, sarı-kırmızılı yöneticiyi susturacağı öne sürüldü. 

Porto yenilgisinin ardından, "Mağlup olduk ama inanılmaz bir soyunma odası vardı. Hocam ve ben bütün futbolcuları teker teker tebrik ettik. Alkış, kıyamet koptu soyunma odasında" diyen Albayrak, Başakşehir karşılaşması sonrasında da buna benzer bir pot kırdı. Sarı-kırmızılı yönetici, aradaki 8 puanlık farka rağmen, "Berabere kaldık ve puan farkını koruduk" demesi Galatasaray camiasından büyük tepki topladı.

Başkan Mustafa Cengiz'in, Porto ve Başakşehir maçlarından sonra yaptığı açıklamalarla kendilerini zor duruma düşüren Albayrak'ı geri plana çekmeyi düşündüğü iddia edildi. 

GALATASARAY'DAN YALANLAMA!

Bu haber üzerine Galatasaray Kulübü açıklama yaptı.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

"Muhabir Nevzat Dindar'ın 17 Aralık 2018 sayılı, gerçekdışı söylemler içeren "Albayrak Susacak" başlıklı yazısı, tamamen hayal mahsulü ve kurgudur. 

Galatasaray aleyhine yaptığı maksatlı ve yalan haberleri nedeniyle kulübümüzün tüm aktivitelerinden akreditasyon yasağı bulunan Nevzat Dindar'ın, ısrarlı gerçekdışı haber ve söylemleri, kindar bir tutum olarak görülmektedir.

İlgili kişi ve asılsız haberiyle ilgili hukuki süreç de başlatılmıştır. Kamuoyuna duyururuz.Saygılarımızla."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 00:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkooo
Serkooo - 1 yıl Önce

Yinede susmali taraftar ona inanmıyor

SIRADAKİ HABER