Galatasaray'dan bir ödeme daha! 14 milyon TL...

Galatasaray'da yönetsel açıdan ibra edilmeyen Mustafa Cengiz yönetimi, borçsuzluk belgesinin ardından vergi sorununu da çözdü.

Galatasaray'dan bir ödeme daha! 14 milyon TL...

Galatasaray'da yaşanan ibra krizinin ardından Mustafa Cengiz yönetimi mali sorunların yaşanmasına izin vermedi. Borçsuzluk belgesini alan Galatasaray yönetimi, 14 milyon TL tutarındaki vergi ödemesini gerçekleştirdi.

Galatasaray 14 milyon TL'lik vergi ödemesini de yaptı. Futbolcularına Mart ayı hak edişlerini yatırıp borçsuzluk kağıdı alan Galatasaray'ın önemli bir ödeme kalemini daha çözüme kavuşturduğu belirtildi.

Sarı kırmızılıların geçtiğimiz hafta SGK'ya Galatasaray Kulübünün toplam 14 milyon TL'lik vergi borcunu da yatırdığı ifade edildi.

GALATASARAY'DA SIRA BONSERVİS ÖDEMELERİNE GELDİ

Oyuncularına ödeme yapıp temiz kağıdını alan Galatasaray'ın bu ay ödemesi gereken 2 bonservis bedeli bulunuyor. Emre Akbaba için Aytemiz Alanyaspor'a 3.5 milyon TL ödemek zorunda olan Galatasaray yönetiminin, Nagatomo için ise İnter'e 1,5 milyon euro ödeme yapması gerekiyor.

Mustafa Cengiz ve yönetimi idari (yönetsel) bakımdan ibra edilmezken ödemelerin nasıl gerçekleşeceği tamamen soru işaretine dönmüştü. Borçsuzluk kağıdının alınmasının ardından sıra bonservis ödemelerine geldi. Bonservis taksiti ödemelerinin gecikmeye düşmesi halinde Galatasaray, başka bir tehlike ile karşı karşıya kalacak. (F.Arena)

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 03:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER