Galatasaray'dan Falcao iddialarına yanıt geldi!

Galatasaray'da yüksek maliyeti olmasına rağmen sponsorlarla transfer edileceği konuşulan Radamel Falcao iddiası yönetim tarafından yalanladı.

Galatasaray'dan Falcao iddialarına yanıt geldi!

Falcao'nun Türk temsilicinin 'Transfer olabilir' açıklamalarının asılsız olduğu ve Fatih Terim'in listesinde Kolombiyalı ismin olmadığı ortaya çıktı.

Radamel Falcao'nun Türk temsilcisinin açıklamaları ve Kolombiyalı golcünün, Fernando'nun fotoğrafını beğenerek sarı-kırmızılı taraftarlarda yarattığı heyecan gündemin ilk konusu oldu. Ancak Radamel Falcao'nun Galatasaray'ın transfer gündeminde olmadığı ortaya çıktı.

Galatasaray'da, devre arası transfer çalışmaları sürerken yöneticilerin, Radamel Falcao ile hiçbir temasta bulunmadığı ve teknik kadronun da gündeminde olmayan Kolombiyalı yıldızın adının ısrarla sarı-kırmızılı takımla anılması yönetimi isyan etme noktasına getirdi.

Galatasaray yönetimine yakın kaynaklar, Radamel Falcao'nun adının teknik heyetin yönetime sunduğu transfer raporunda yer almadığını aktardı. Falcao'nun Türk temsilcisinin transfere yönelik açıklamalarına rağmen Galatasaraylı yöneticilerin yıldız oyuncunun kendisi ya da kulübüyle hiçbir görüşme yapmadığı bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan Galatasaray yönetimi, gündem olan bu iddiaların haberlerin maksatlı ve iyi niyetli taraftarı kışkırtma amaçlı olarak üretildiği değerlendirmesini yaptığı öğrenildi. (Sporx)

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 01:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER