Galatasaray'dan TFF'ye protesto! Törene katılmayacaklar...

Galatasaray son dönemde alınan cezalar ve hakem hatalarını protesto etmek için, TFF ile yayıncı kuruluş Digiturk tarafından düzenlenecek “Futbolun Süperleri” ödül törenine katılmama kararı aldı.

Galatasaray'dan TFF'ye protesto! Törene katılmayacaklar...

Galatasaray yönetimi son dönemde yaşanan olaylar nedeniyle TFF ve yayıncı kuruluş Digiturk'u protesto etmeye hazırlanıyor. Sarı kırmızılılar, ‘Futbolun Süperleri' ödül törenine katımayacak.
 
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Spor Toto Süper Lig'in, 20. yılını kutlayan yayıncı kuruluşu Digiturk tarafından düzenlenecek “Futbolun Süperleri” ödül töreni yarın Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilecek. 

Türkiye futbol ailesinin bir araya geleceği toplantıya en önemli aktörlerden biri olan Galatasaray Kulübü katılmama kararı aldı. 

Özellikle son aylarda aldığı cezalar, hakem hataları, yönetiminden ve yayıncı kuruluşun sosyal medyadan yayınlanan videoyu telif hakkı nedeniyle yayından kaldırmasından rahatsız olan Galatasaray Kulübü'nün bu durumu protesto etmek adına yarın düzenlenecek geceye katılmayacağı ortaya çıktı.  (Futbolarena)

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 01:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER