Galatasaray'ı harekete geçiren Diego Godin iddiası! Muslera devrede...

Galatasaray'da stoper bölgesi için gündeme gelen son isim Atletico Madrid ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek Diego Godin oldu.

Galatasaray'ı harekete geçiren Diego Godin iddiası! Muslera devrede...

Devre arası transfer dönemi için çalışmalarını sürdüren Galatasaray, FFP nedeniyle ya Ocak ayında serbest kalacak isimlerle, ya kiralık gelebileceklerle ya da sezon sonunda serbest kalacaklarla ilgileniyor.

Galatasaray'da ilk hedef golcü gibi görünse de sarı kırmızılıların bir diğer sıkıntısı ise stoper bölgesinde yaşanıyor. Galatasaray'da stoper bölgesi için Atletico Madrid ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek Diego Godin ismi ön plana çıktı.

Son günlerde transferde gözünü karartan Fenerbahçe ile adı anılmaya başlayan Diego Godin için Galatasaray'ın da devreye girmeye düşündüğü bildirildi.

Fatih Terim'in Diego Godin'i Fenerbahçe'nin istediği şeklinde çıkan haberler sonrasında Muslera ile görüştüğü ve Uruguaylı stoperin ayrılması durumunda kafasındaki planını öğrenmesini istediği öğrenildi.

Diego Godin'in vereceği cevaba göre Galatasaray'ın da 32 yaşındaki Uruguaylı stoper için devreye girebileceği belirtildi. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 07:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER