Galatasaray'ın Fernandes planı "iptal" olabilir!

Lokomotiv Moskova, daha önce "ayrılacak" dedikleri Manuel Fernandes konusunda kararını değiştirebileceğinin sinyallerini verdi.

Galatasaray'ın Fernandes planı "iptal" olabilir!

Lokomotiv Moskova Genel Menajeri Vasily Kiknadze, daha önce ayrılacağını açıkladıkları Galatasaray'ın transfer gündemindeki Manuel Fernandes için konuştu ve "henüz karar vermedik" dedi.

Portekizli oyuncu ile ilgili henüz bir karar almadıklarını söyleyen yönetici, "Ayrılacağına karar verir vermez açıklayacağız, bunu kendimize saklamayacağız. Haziran ayında takımı belirleyeceğiz ve sonra her şeye karar vereceğiz" dedi.

"MALİ ŞARTLAR UYGUN OLURSA DEĞERLENDİRİRİZ"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada "Lokomotiv Moskova, Manuel Fernandes'i bize teklif etti. Futbolculuğunu beğenirim ama 'Siz niye bırakıyorsunuz?' dedik, cevaplamadılar. Mali şartları o zaman uygun gelmedi. Mali şartları uygun olan her şeyi değerlendiririz." şeklinde konuşmuştu

Lokomotif Moskova'nın 33 yaşındaki futbolcusu Manuel Fernandes, bu sezon 27 maçta takımının formasını terletmiş ve takımına 3 gol, 6 asistlik katkı verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 02:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER