Galatasaray'ın yıldızı için dikkat çeken sözler! "Belli ki çok iyi olacak"

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, "beIN Manşet" programında Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

Galatasaray'ın yıldızı için dikkat çeken sözler! "Belli ki çok iyi olacak"

Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar şöyle:

"Onyekuru çok iyi olacak"

"Ankaragücü, Galatasaray’ı zorlamadı. Beşiktaş’ta Mirin’i nasıl beğendiysem,  Galatasaray’da da Marcao’da bir sorun göremedim. Galatasaray’daki yeni fiziksel çalışmalar, iyi oldukları yönleri daha da iyiye götüren çalışmalar. Galatasaray set oyunundan ziyade baskı oyunu oynamaya çalışıyor. Ankaragücü maçında da bunu iyi yaptılar. Her bir oyuncu için övgü dolu sözler söyleyebiliriz. Onyekuru da belli ki çok iyi olacak."

"Belhanda'ya da hak vermek lazım"

"Galatasaray oyunu ileriye yıkıyorsa Belhanda da hareketli ve iyi. Başakşehir maçında mesela böyle olur mu bilemem. Belhanda’ya da hak vermek lazım. Bir set oyunu kuramıyor Galatasaray. Set oyunu kuramıyorsun, kim kuracak? Bu konuda eleştiriler olabilir. Ankaragücü karşısında oynanan oyunda Belhanda’yı beğendim. Hatta ekstraları da var."

"Santrafor transferi yapmaya değer mi? Bunu yönetim düşünebilir"

"Santraforsuz olur mu? Bu kadar masrafa girmeye değer mi? Bunu düşünebilir yönetim. Bunu taraftarlar çok sevmeyebilir. Mali durumu tam olarak bilmiyorum ama bu düşünülebilir. Ndiaye’nin de Ankaragücü pasındaki pası olağanüstü. Linnes de çok iyiydi. Çok alkışlandı."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 03:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER