Galatasaraylı yıldız için dikkat çeken sözler! "Çok afedersiniz, bu ifade mi hoşgörü ile karşılayın..."

Milliyet Gazetesi yazarlarından Şansal Büyüka, Galatasaray'ın Gaziantep'i deplasmanda 2-1 mağlup ettiği mücadeleyi yorumladı.

Galatasaraylı yıldız için dikkat çeken sözler! "Çok afedersiniz, bu ifade mi hoşgörü ile karşılayın..."

Şansal Büyüka'nın değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

"ADAM PİRE GİBİ"

Çok afedersiniz, bu ifade mi hoşgörü ile karşılayın; adam “Pire” gibi... Hızlı, çabuk, becerikli, ele-avuca sığmıyor. Onyekuru oyuna girdi, ayağının tozuyla, belki de buluştuğu ilk topta golü attı. İkinci golündeki çabukluğu, Gaziantep savunması bile anlamadı. Galatasaray Yönetimi’ne Onyekuru konusunda kızıyorum. Yararı bu kadar belliyken, her sezon çok önemli işler yaparken, neden sezon başında almaya çalışmaz da hep devre arasına bırakırsınız? Sakın “para yok” demeyin. İsteyince Falcao’ya bulduğunuz parayı, maliyeti daha da ucuz olan Onyekuru için neden bulamazsınız? Şu işi sezon başı bitirseniz de, her sezonun ilk yarılarında bu kadar sıkıntı yaşamasanız kötü mü olur?

"MUSLERA NE BÜYÜK KALECİ..."

Elbette Muslera... “Temiz yüzlü, ahtapot kollu adam” ne büyük kaleci... İlk yarıda uzayarak çıkarttığı iki Maxim şutu büyük olasılıkla maçın gidişini ve sonucunu değiştirdi. Eee, “tutanın” bu kadar kalite, “atanın” böylesine çabuk olursa, çok iyi oynamana da gerek kalmıyor. Kazanıp geliyorsun. Tıpkı Gaziantep deplasmanında olduğu gibi... 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER