"Galatasaray’sız oynasınlar ligi de görelim''

Atiker Konyaspor maçında Serdar Aziz'in pozisyonunda verilen penaltı kararı Galatasaray camiasını ayaklandırdı.

"Galatasaray’sız oynasınlar ligi de görelim''

Cuma akşam Galatasaray camiası çok gergin saatler yaşadı... Başkan Mustafa Cengiz karşılaşmayı Galatasaraylılar Derneği'nde izledi. Yaşanan penaltı pozisyonundan sonra pek çok dernek üyesi Cengiz’e, ''takımı ligden çek Başkan. Olağanüstü genel kurulu düzenle. Üyelerin önüne ligden çekilmeyi getir. Oylayalım. Beşiktaş haksızlığa karşı dimdik ayakta durdu. Biz de yapalım. Galatasaray’sız oynasınlar ligi de görelim'' diye tepki gösterdiler.

Başkan Cengiz 'ligden çekilme' tepkilerine soğuk bakıyor

Başkan Cengiz ise Cuma akşam maçtan sonra yaptığı ''Camiamızın teyakkuz halinde olmasını istiyorum. Kontrollü güç çok önemlidir. Bütün tuzaklara rağmen şampiyona olacağız. Şerefle, şanla en tepelerde olacağız. Camiamıza sesleniyorum, sahte dostlardan korunun. Artık kelimeler tükenmiştir. Geçme namert köprüsünden, ko aparsın su seni. Yatma tilki gölgesinde ko yesin aslan seni'' ifadelerini kullanarak ligden çekilme konularına soğuk olduğunu gösterdi.

Fatih Terim: Dertleri benimle!

Bu arada Galatasaray yönetimi Fatih Terim’in de katıldığı olağanüstü bir toplantı yaptı. Bu toplantıda Terim’in, “bunların dertleri benimle. Bıraktığım anda her şey bir anda değişecek'' sözlerini kullandı. Başkan Mustafa Cengiz ise, ''yok öyle hocam. Sen de biz de bir yere gitmeyeceğiz. Sonuna kadar aslanlar gibi çarpışacağız'' sözlerini kullandı. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 01:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih Dal
Semih Dal - 2 yıl Önce

Benim görüşüm bu hafta bjk maçına çıkılmasın. Eğer 3puanın yani hükmen mağlubiyetin dışında başka cezalar verilirse ligden çekilsinler. Bence. Zaten bu hafta verirler Cüneyt Çakırı ve LEDDALLİN AMİN.

SIRADAKİ HABER