Ganalı yıldız Galatasaray için rest çekti! "Gitmek istiyorum''

Galatasaray'ın ilgilendiği Benjamin Tetteh, Sparta Prag'a sarı-kırmızılı takımın teklifinin kabul edilmesi yönünde baskı yapıyor.

Ganalı yıldız Galatasaray için rest çekti! "Gitmek istiyorum''

Galatasaray'ın istediği Ganalı golcü Tetteh, kulübü Sparta Prag'a sarı kırmızlı kulübe gitmek istediğini ve teklifin kabul edilmesini talep etti.

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Sparta Prag'ın golcüsü Tetteh, kulübünden teklifin kabul edilmesini istedi. Prag'da yaklaşık yıllık 400 bin Euro kazanan 21 yaşındaki Ganalının sarı kırmızılılara gelmek istediği ve bunu kulübüne de söylediği öğrenildi.

MANCHESTER CITY DE TAKİP EDİYOR

Teknik direktör Fatih Terim'in istediği ve başta ikinci başkan Abdurrahim Albayrak olmak üzere, idari menajer Şükrü Hanedar'ın da alınması için yoğun mesai harcadığı Tetteh için artık S.Prag'ın yanıtı beklenmeye başlandı. Galatasaray, Çekya ekibine satın alma opsiyonuyla kiralama teklifinde bulunmuştu. Tetteh'i Manchester City scout'larının da takip ettiği öğrenildi.

"GİTMEK İSTİYORUM"

Takvim'in haberine göre, Sparta Prag'da 400 bin Euro kazanan Ganalı yıldızın Galatasaray'dan gelen 1.2 milyon Euro'luk önerisi gemileri yaktığı belirtiliyor. Tetteh'in Çekya kulübünün yöneticilerine "Çok iyi bir teklif aldım, gitmek istiyorum" ifadesini kullandığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 02:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER