Gece yarısına kadar sürdü! Yönetim-Özbek zirvesinde çıkan sonuç...

Galatasaray yönetimi 20 milyon euro alacağı nedeniyle haciz işlemi başlatan Dursun Özbek ile anlaşmaya vardı. Böylelikle haciz ve blokeler kaldırıldı.

Gece yarısına kadar sürdü! Yönetim-Özbek zirvesinde çıkan sonuç...

Galatasaray yönetimine müjde! Haciz ve blokeler kaldırıldı. 20 milyon euroluk alacağı nedeniyle kulüp mallarına haciz koyan ve banka hesaplarına da bloke koyduran eski başkan Dursun Özbek ile Galatasaray yönetimi anlaşmaya vardı.

Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek Galatasaray haciz son dakika haberleri

Cuma gecesi saat 02:30'a kadar süren görüşmede taraflar el sıkıştı. Galatasaray kulübü ve ödemeleri adına büyük önem taşıyan zirveye sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, 2.Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve eski başkan Dursun Özbek ile avukatları katıldı.

2.Başkan Abdurrahim Albayrak ise bu önemli gelişme sonrasında dün gece sosyal medya hesabından 'Yorgunluk çorbası' mesajıyla bu paylaşımı yaptı.NELER OLMUŞTU?

Hatırlanacağı üzere Galatasaray Kulübü eski başkanı Dursun Özbek'in alacaklarından ötürü başlattığı haciz işlemi nedeniyle sarı kırmızılıların hesaplarına bloke konulmuştu. Galatasaray'ın banka hesaplarında 117 milyon TL olmasına rağmen bu uygulama nedeniyle yönetim parayı kullanamıyordu. (f.arena)

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 02:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER