"Gitmelerine izin veririm ama 3 golcüyü de isterim!"

Sezon başından beri golcü skıntısı çeken Galatasaray'da devre arasında Eren Derdiyok ile de yolların ayrılması herkesi şaşırtmıştı. Santrafor yokluğunda Eren Derdiyok ile yolların ayrılması eleştirilirken, Fatih Terim'in yaptığı planlamanın çok başka olduğu kaydedildi.

"Gitmelerine izin veririm ama 3 golcüyü de isterim!"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in o dönemde anlaşma noktasına gelinen Alan transferi nedeniyle oldukça rahat olduğu için Eren Derdiyok hakkındaki kararını kamp öncesinde verdiği belirtildi.

Alan'ın kampa yetişeceğini düşünen Terim, bunun yanında bir golcü daha transfer edileceğinin sözünü almıştı. Ancak yönetim bunu başaramadı ve ne Alan kampa yetişti ne de şimdiye kadar başka bir golcü geldi.

Garry Rodrigues ve Ozan Kabak'a bir şartla izin verdi!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yaşanan süreç sonrasında yönetimin yaşadığı maddi kriz nedeniyle istemeyerek de olsa hem Garry Rodrigues hem de Ozan Kabak'ın gönderilmesine izin verdi. Ancak yönetimden de 3 golcü transferi için söz aldı.

Fatih Terim, Alan dışında scout transferi olacak olan Benjamin Tetteh ile piyangodan çıkan Pato'nun da transfer edilmesini istedi. Tecrübeli teknik adam, bu konuda başkan Mustafa Cengiz'den ve Abdurrahim Albayrak'tan söz aldı. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 03:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER