Gomis'ten Albayrak'a Instagram'dan cevap!

Bafetimbi Gomis, sosyal medya hesabından Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'a yönelik açıklamalarda bulundu.

Gomis'ten Albayrak'a Instagram'dan cevap!

Gomis şu mesajı paylaştı:

"Öncelikle, Sayın Abdurrahim Albayrak ile kesinlikle bir tartışma içerisine girmeyeceğim. Çünkü, ilk olarak, bu yıl kulübüm Al Hilal ile başarmak istediğim önemli hedeflerim, amaçlarım var. (Bunu hatırlatmak isterim)

İkinci olarak, bu Galatasaray ve taraftarlarına büyük bir saygısızlık olacaktır ama bir konuda kesinlik belirtmek isterim ki suskun kalmayacağım çünkü hiçkimsenin karakterimi ve yatırımlarımı sorgulamasına izin veremem ve her şeyden önemlisi hakkımda yalan söylenmesine izin vermeyeceğim. 

Son olarak, zaman ilerledikçe tüm gerçekler söylenecek ve yanlışlar onarılacak..."

Galatasaray İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Kasım ayı Olağan Divan Kurulu'nda şunları söylemişti:

"Yanına başka futbolcuları da alarak kulübün ödeyemeyeceği, çok yüksek zam istedi. Ben ona, bir yıldır oynamayan ama yıllık bir milyon 600 bin avro alan bir futbolcumuz olduğunu söyledim. 'Ücretinin yarısını ödeyelim ama ama git.' dediğimde bu oyuncu, 'Hayır ben bu parayı hiçbir yerde alamam.' dedi. Bunu hatırlattığımda Gomis, 'O kulübün problemi, futbolcu her zaman alır, futbolcu vermez.' karşılığını verdi. Kendisine 'Formsuz olsaydın ücretinden indirim yapar mıydın?' diye sordum. 'Asla yapmazdım' dedi. Yıllık 3 milyon 300 bin avro olan ücretinin 5 milyon avroya çıkarılmasını istedi. Ya da sözleşmesinin uzatılmasını talep etti. Kalması için çok uğraştım. Gittiği kulüpte10 milyon avro alıyor. Biz bu paraları veremezdik"

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 00:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER