"Göreceksiniz, Ocak ayında kimsenin beklemediği bir transfer yapılacak"

Galatasaray'ın eski İkinci Başkanı Ahmet Şenkal, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Sarı Kırmızılı kulübün gündemini değerlendirdi.

"Göreceksiniz, Ocak ayında kimsenin beklemediği bir transfer yapılacak"

İşte Ahmet Şenkal'ın açıklamaları:

"GALATASARAY HER ZAMAN KENETLENMEYİ GÖSTEREBİLEN BİR CAMİA"

Keşke böyle olmasaydı. Değerli hocamız keşke kulübe de olsaydı. Galatasaray her zaman kenetlenmeyi gösterebilen bir camia. Bu kadar sakat ve cezalı varken 3 kulvarda yarışmak kolay değil. Lokomotiv Moskova 1. torbadan girdi. Onu bile bu kadar ekarte edebilmemiz bir başarı. Sanıyorum Galatasaray, iki maçını da tahminlerimizden daha iyi tamamlayacaktır. Fatih Terim'in soyunma odasında ya da tribünde olması çok fark etmeyecektir. 

"BAZILARI MUSTAFA CENGİZ'İN AÇIKLAMALARINI BAŞKA TARAFLARA ÇEKİYOR"

"Mustafa Cengiz'in açıklamalarının arkasındayız. Başkanımızın ve hocamızın cezalarına üzülüyoruz. Galatasaray'ın altyapıda yaptığı devrime göz ucuyla da olsa bakmalıyız. Altyapıdan bugün sahaya çıkacak halde. Malatyaspor maçında 4 tane altyapıdan oyuncumuz oynadı. Puan alınır, verilir ama Galatasaray'ın futboldaki devrimini dinleyicilere hatırlatmak istiyorum. Mustafa Cengiz'i yakından tanıyorum. Onun açıklamalarını anlıyorum ama bazıları anlamıyor, başka taraflara çekiyor. Son derece güzel konuşan biri. Dozu da yerinde."

"GALATASARAY BİR CEZA ALMAYACAK"

"Yeniden incelemeye gerek yok. Galatasaray bir ceza almayacak. Yeniden incelemeye gerek yoktur kararını CAS açıklayacak. Ne zaman kulübe tebliğ edilir, bilmiyorum. Türkiye'den bu konuyu kurcalayanlar var."

"OCAK AYINDA KİMSENİN BEKLEMEDİĞİ BİR TRANSFER YAPILACAKTIR"

"Göreceksiniz, ocak ayında kimsenin beklemediği bir transfer yapılacaktır. Abdurrahim Albayrak'a yetki verildi. Gomis konusunda işin detayını bu kadar bilmiyordum. Gomis'in açıklamalarını da gördüm. Bir de o konuşsun. Ben Abdurrahim Albayrak'ın sözlerine inanmak durumundayım." (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 01:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER