GSTV spikeri Ebru Gürsoy, Trabzonsporlu vandallara ateş püskürdü!

GSTV Spikeri Ebru Gürsoy, Trabzonspor taraftarının GS Store'a yaptığı barbar saldırıya sert tepki gösterdi.

GSTV spikeri Ebru Gürsoy, Trabzonsporlu vandallara ateş püskürdü!

Beşiktaş - Trabzonspor maçı öncesi, İstiklal Caddesi'nde bulunan GS Store'a bazı bordo-mavili holiganlar saldırıda bulundu.

Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde GS Store önünde arbede yaşandığı çalışanların mağazayı kapatmak zorunda kaldıkları görüldü.

Yaşanan bu olayların ardından GSTV spikeri Ebru Gürsoy twitter hesabından tepki gösterdi. Trabzonspor taraftarı hedef alan Gürsoy "Rezil kepaze karaktersiz vandallar, kendi kupasını başkasına peşkeş çekmiş ezikler, pisliği şerefsizliği asla değişmeyecek kendini geliştirememiş vahşiler ordusu" ifadelerini kullandı.

Ebru Gürsoy'un bu paylaşımı kısa sürede taraftarlar tarafından paylaşıldı.

İşte Ebru Gürsoy'un o paylaşımı:

EBRU GÜRSOY KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Ebru Gürsoy, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Arena isimli programda stajyer olarak çalışma hayatına başlayan Ebru Gürsoy; sunuculuk, haber spikerliği, reklam oyunculuğu, dizi oyunculuğu, dergi yazarlığı, editoryal kısım gibi alanlarda çeşitli işlerde yer almıştır. 2012 tarihinde Türkiye’nin en iyi kadın Spor Spikeri ödülü almıştır. Koyu Galatasaray taraftarı olan Ebru Gürsoy, 3 sene Lig TV ekranlarında sunuculuk yapmış ve 5-6 ay çalışma hayatına ara verdikten sonra GSTV ile anlaşmıştır. Başarılı ve güzel sunucu Ebru Gürsoy, halen GSTV'de görev yapmaktadır.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 03:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER