Hamza Hamzaoğlu'ndan duygu dolu açıklama! "Hiçbir hocamın hakkını yiyemem ama bir ağabey, bir baba..."

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu antrenman durumu, Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak ile ilgili beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu'ndan duygu dolu açıklama! "Hiçbir hocamın hakkını yiyemem ama bir ağabey, bir baba..."

"Futbolculara bireysel programlar yollandı"

Tecrübeli teknik adam, "Tüm futbolcularımıza yapacakları bireysel programlar yollandı. Antrenörümüz Serkan Salman ile birlikte süreci takip ediyoruz. Hepsine teşekkür ediyoruz, evlerinin bir köşesini spor salonuna çevirmişler. Bu virüs, çok tehlikeli bir virüs. Kendini ne zaman göstereceği belli değil. Dikkat etmek lazım. Oyuncularımıza 6 Nisan'a kadar izin verdik" dedi.

"Fatih Terim'in ve eşinin hayatımdaki yeri çok büyük"

Hamzaoğlu, "Bu hastalığı hep birlikte yeneceğiz. Artık herkes bunun bilincine varmaya başladı. İnanıyorum ki sonraki süreçte bunun bilinciyle yaşayacağız. Fatih Terim'in ve eşinin hayatımdaki yeri çok büyük. Hiçbir hocamın hakkını yiyemem ama bana değer veren, beni her zaman onurlandıran, bir ağabey, bir baba gibi olan biri. Aynı şekilde Abdurrahim Ağabey ve Şükran Hanım'a da 'geçmiş olsun' diyorum. Bu hastalıktan ne çok korkmamız gerekiyor ne de tedbirsiz kalmamız gerekiyor. Hayatımızı zindana çevirmeden kendimizi koruyalım. Gerekli tedbirleri TV'ler , sosyal medya bize ulaştırıyor. Bir insan olarak üzerimizi düşeni hepimiz yapmamız gerekiyor." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER