Hasan Şaş'ın istifasının perde arkası! Sebebi ortaya çıktı...

Galatasaray'daki yardımcı antrenörlük görevinden istifa eden Hasan Şaş'ın kararının arkasındaki gerçeğe ortaya çıktı. Denzli'de maç sonu yaşanan gerginliğin ardından Hasan Şaş'ın yalnız kaldığını düşünerek istifa kararı aldığı öne sürüldü

Hasan Şaş'ın istifasının perde arkası! Sebebi ortaya çıktı...

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in açılış maçında deplasmanda Denizlispor'a mağlup olurken, karşılaşmanın son bölümünde tirbünde istenmeyen olaylar yaşanmıştı. Mücadelenin bitiş düdüğünün ardından bir grup Denizlispor taraftarı, Galatasaray teknik heyetindeki Hasan Şaş ve Necati Ateş'e küfür etmişti. Polislerin müdahale ettği olayın ardından Hasan Şaş ve Necati Ateş'e küfür eden şahıslar önce gözaltına alınırken devreye Denzlispor Başkanı Ali Çetin girmişti.

Denizlispor Başkanı Çetin'in olaya müdahil olması ve "Ya çocuğu bırakın ya da beni de kelepçeleyin" sözleri sonrasında kelepçe takılan taraftar serbest bırakılmıştı.

"BİZE YAKIN MESAFEDEN KÜFÜR EDİLİYOR, MÜDAHELE EDİLMİYOR"

Yaşanan bu olayların ardından Hasan Şaş, "Bize yakın mesafeden küfür ediliyor, müdahale edilmiyor. Biz tepki göstersek zaten 'Hasan Şaş bunu hep hep yapıyor' gibi linç haberler çıkıyor. Allah her şeyi görüyor. Orada bulunanlar şahit. Biz tribünde sakince oturmuşken, küfürlerle saldıranlar var. Bu adamlara hiçbir şey yapılmıyor. Bu adamlar serbest bırakılıyor" diyerek sitem etmşti. Ertesi gün olaya dair Galatasaray cephesinden herhangi bir açıklama gelmemesi sebebiyle Hasan Şaş'ın istifa ettiği öne sürülüyor. Hasan Şaş'ın hem sessiz kalınması hem de kendisine küfür eden taraftarlara herhangi bir yaptırım uygulanmamasına tepki göstermek için böyle bir karar aldığı düşünülüyor. (Habertürk)

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2019, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER