Hem ortaya hem Muslera’ya alternatif

Galatasaray ocakta 2 takviye daha yapacak. 6 numarada umduğunu bulamayan sarı kırmızılılar, Gedson ve Elneny için bir hamle daha yapacak. Kale için ise hedef Göztepeli İrfan Can...

Hem ortaya hem Muslera’ya alternatif

GALATASARAY'DA 2 TRANSFER KARARI

Galatasaray’da yaşanan değişim devre arası transfer döneminde de devam edecek. Sarı kırmızılılarda ocakta öncelikli olarak orta saha ve kaleye takviye yapılacak.

6 NUMARA TRANSFERİ

Assunçao’yu uygun maliyetle kiralayan ancak bu futbolcudan şu ana kadar istediği verimi alamayan G.Saray, 6 numara transferini devre arasında bitirecek.

GEDSON VE ELNENY...

Gedson Fernandes ve Elneny dışında ara transferde bu açığı kapatmak adına Galatasaray, alternatif oyuncu sayısını da bu süre zarfında artıracak.

MUSLERA'YA ALTERNATİF

Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Beşiktaş derbisinde de kaleyi yanlış zamanda terk edip hatalı goller yiyen Muslera’ya alternatif olacak yerli kaleci devre arası alınacak.

ESKİ GÜNLERİNİ ARATIYOR

Uzun seyahatlar sonrası 2. kaleci problemi nedeniyle idmansız şekilde maçlara çıkan Uruguaylı eski günlerini mumla aratıyor.

FATİH VE İSMAİL ADAY DEĞİL

Fatih Öztürk ve İsmail Çipe’nin formaya aday olamaması nedeniyle Muslera’yı dinlendirip forma rekabeti yaratacak bir isim kadroya katılacak.

1 NUMARALI ADAY iRFAN CAN

Galatasaray’ın kale için 1 numaralı gözdesi İrfan Can Eğribayat. Sezon başında da girişimde bulunulan genç kalecide işi çözmek için yönetim kararlı şekilde masaya oturacak.

PARA ARTI TAKAS

Sarı kırmızılılar İrfan Can için Göztepe’yi para artı takas futbolcu teklifi ile ikna etmeye çalışacak. (Hürriyet)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER