"Her girdiğinde başarılı oluyor, bugün de iyiydi, daha çok forma şansı bulur"

Galatasaray'ın unutulmaz isimlerinden Ayhan Akman, Sarı Kırmızılıların Çaykur Rizespor'u 2-0 mağlup ettiği maçın ardından TRT Spor'da değerlendirmelerde bulundu.

"Her girdiğinde başarılı oluyor, bugün de iyiydi, daha çok forma şansı bulur"

Ayhan Akman'ın değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

"FLORYA'DA SERT RÜZGARLAR ESTİ"

Fatih Hoca, geçen hafta mesajları verdi. Florya'da da sert rüzgarların estiğini biliyorum. Mücadele etmeyen ve en azından mücadele vermeden kaybı çok sevmez. Böyle bir karakteri vardır. En son krediyi Beşiktaş maçında verdi ve yavaş yavaş gördüğünüz üzere bu kadroda değişikliğe gidildi.

"İKİSİ BERABERKEN HÜCUM KÖTÜ"

Nzonzi ayrı bir mevzu. Real Madrid maçı düşünülerek dinlendirildi. Galatasaray, Nzonzi'yi aramadı ama. Seri, Nzonzi ile yakın özelliklerde. Beraber oynadıkları zaman. Galatasaray, ileri gitmede zorlanıyor. İkisi beraberken, Galatasaray savunmada iyi ama hücumda kötü.

"ÖMER BUGÜN DE İYİYDİ"

Seri, Lemina artı Ömer bu ideal bir üçlü mü tartışılır ama Ömer'in her girdiğinde başarılı olduğunu düşünüyorum. Bugün de iyiydi. Orta sahaya geldiği zaman kendini aşıyor. Sol bekte defansif anlamda sıkıntılar yaşıyor ama orta sahadayken sol ayağıyla ileri iyi çıkıyor. Ortası kuvvetli. Ömer, bu takımda daha çok forma şansı bulur.

OYNAYANA, BEKLEYENE İYİ BİR MESAJ"

Fatih Hoca, bu mesajı verdi. 3-4 oyuncuya şans geldi, Emre Mor da buna dahil. Hem oynamayanlara, hem forma şansı bekleyenler için iyi bir mesajdır.

"HALI SAHADA OLSA DÖVERSİN"

Emre Mor, büyük oyuncu, öyle has kendine yetenekleri var ki... Çok özel oyuncu. 22 kişinin en özellikli oyuncusudur. Çalımı, çabukluğu. Karar doğru olmazsa bunların önemi yok. Halı sahada olsa döversin.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER