Her şey Falcao için! Cimbom her ayrıntıyı düşünüyor...

Galatasaray, sarı kırmızılı taraftarların müjdesini dört gözle beklediği Radamel Falcao'nun transferinde en ince ayrıntıya kadar çalışmalarını sürdürüyor. Yıldız futbolcu için kızının özel okulundan, eşinin Latin yardımcısına kadar tüm detaylar düşünüldü.

Her şey Falcao için! Cimbom her ayrıntıyı düşünüyor...

Galatasaray, taraftarların takımda görmeyi çok istediği Rademel Falcao'nun gelişi için tüm engelleri bir bir ortadan kaldırıyor. Kızı için özel bir okula ön kayıt yapıldı. Küçük kızın dadısı ve eşi Lorelei'ye yardımcı olacak Türkçe bilen Latin yardımcı Fransa'ya gönderildi ve aileyle tanıştırıldı.

Sadece Radamel Falcao değil, eşi ve kızları da artık İstanbul'da yaşamaya hazır hale geldi..Artık imzalar için 'bonservis' diye tutturan Monaco'nun onayı bekleniyor..

BREZİLYA İDDİASI

Galatasaray'ın prensipte anlaştığı Falcao için Brezilya basınından yeni iddialar geldi. Sambacılar, "Monaco'da artık kalamam. Ailem için en iyi teklifi değerlendirmek zorundayım" diyen yıldız oyuncu ile Palmeiras ve Flamengo'nun da ilgilendiğini ileri sürdü..

BUGÜN DE GELMEDİ!

Galatasaray taraftarları, Radamel Falcao'suz bir gün daha geçirirken bu uzun bekleyiş duygularına yansıdı. Sosyal medyada, dün yine birbirinden ilginç mesajlar yayınlanırken, bir taraftar, "Hava sıcak, gündem boş, Falcao hâlâ gelmedi" diye yazdı. Bazı taraftarlar ise geceleri Falcao ile ilgili çıkacak haberleri bekliyor. (Fotomaç)

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER