Her şey o gün başlamış! Meğer Terim'in sözleri...

Galatasaray’daki köstebek kim?

Her şey o gün başlamış! Meğer Terim'in sözleri...

Teknik direktör Fatih Terim, Rizespor ile oynanan kupa maçının ardından yaptığı açıklamada Arda Turan konusunda yaptıkları toplantıdan bilgilerin kendisi daha eve gitmeden gazetelere servis edildiğini ifade etmiş ve toplantıdaki üç ismi; Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay’ı hedef almıştı. Meğer deneyimli teknik adam fitili ilk kez Onyekuru transferinin olduğu gün ateşlemiş.

İşte o detay...

Galatasaray, 5 Ocak günü Onyekuru transferini resmen açıklamıştı. O gün Florya’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fatih Terim, “Onyekuru dün geldi. 70 numara giyeceğini bilmiyordum. Şimdi söylediler. Ama benden önce bilen var. %80-90 haber yanlış ama %15 var ki doğru. Ve bu da içeriden veriliyor. Bazı şeyler Galatasaray’a zarar veriyor. Araştırıyorum, bulduğum zaman gerekirse paylaşacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Dünkü basın toplantısından anlaşılıyor ki Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, Onyekuru transferinin resmen açıklandığı gün Florya’dalarmış. Onyekuru transferi için Florya’ya gittiğini belirten Cengiz, “2 saat orada kaldım. Abdurrahim Bey de oradaydı. Hocam orada olduğumu görmüş. Ben ayrıldıktan yarım saat sonra Arda Turan’la ilgili konuştu, her şey öyle başladı” şeklinde konuşmuştu.

Terim’in o gün kulüp profesyonelleri ya da teknik kadrodan birilerini kast ettiği düşünülüyordu. Ancak Mustafa Cengiz’in dünkü açıklamalarıyla birlikte oklar yönetim kanadına döndü. (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER