"Hiçbir bilgim yok ama yüzde 1 milyon eminim; Fatih Terim, Belhanda’yı..."

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, "beIN Manşet" programında Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi.

"Hiçbir bilgim yok ama yüzde 1 milyon eminim; Fatih Terim, Belhanda’yı..."

Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde;

"TOPAL'A SARI KART ÇIKMALIYDI"

"Derbide Mehmet Topal, topa müdahale etmeye çalışırken Linnes’e müdahale ediyor. Kırmızı kart değil, ancak bence sarı kart. Skrtel’e sarı çıkmaması yanlış."

"BANA KALIRSA BÜLENT YILDIRIM, ALİ PALABIYIK'I VAR'A ÇAĞIRMADI"

"Golden önceki pozisyonla ilgili bir sorun var. Bunun üzeri kapatılmaya çalışılıyor. Bunun kararını kim verdi diye tartışılıyor. Basında derbide iki hakemin arasında geçtiği iddia edilen bir konuşma paylaşılıyor. Buna göre Bülent Yıldırım, Ali Palabıyık’ı uyarıyor. Ali Palabıyık da dinlemiyor. Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Tecrübe olarak Bülent Yıldırım, Ali Palabıyık’tan daha üstün. Böyle bir uyarı gelmesi halinde bunun dikkate alınmaması imkansız. Ali Palabıyık, bence pozisyonu net olarak görmedi. Bülent Yıldırım ne gördün diye sordu. Ali Palabıyık da çok net göremedim deyince devam edildi. Bana kalırsa Bülent Yıldırım, Ali Palabıyık’ı VAR’a çağırmadı. Bülent Yıldırım çağırdıysa ve Ali Palabıyık gitmediyse O’nu UEFA’ya göndermem. Burada sorun VAR’da. Kimse kusura bakmasın."

"GALATASARAY'IN GÜÇLÜ BİR ŞAMPİYONLUK ŞANSI VAR"

"Gerçekten Abdurrahim Albayrak’ın dediği gibi kendilerini şampiyon yapmak istemiyorlarsa olamazsın zaten. Hakeme rağmen şampiyon olmak gibi bir şey yok. Galatasaray’ın güçlü bir şampiyonluk şansı var. Buna rağmen camiana şampiyon yapmayacaklarını inandırmak doğru değil."

"MARCAO VE LUYİNDAMA'NIN OLMAMASI OYUNU ETKİLEDİ"

"Galatasaray’da sorun Marcao ve Luyindama’nın olmamasıydı. Oyunu etkiledi. Geriden oyun kurarken Fernando’ya destek olan kimse olmadı."

"TERİM, BELHANDA'YI CEZALANDIRMAK İÇİN ÇIKARDI"

"Fatih Terim, cezalandırmak için Belhanda’yı çıkardı. Hiçbir bilgim yok ama yüzde 1 milyon eminim. Çünkü Fatih Terim’i tanıyorum. Adam kendisini oyuna vermiyor, başka şeyin peşinde. Mehmet Topal’ın yaptığı hareketi, Belhanda yapsaydı direkt kırmızı olurdu. Oyuncunun kim olduğu, hakemi etkiliyor."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 00:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER