İrfan Can Kahveci'nin babasından flaş transfer ve Galatasaray açıklaması!

Galatasaray'ın gündemindeki Başakşehirli İrfan Can Kahveci ile ilgili babası Hacı Bektaş Kahveci açıklamalarda bulundu. Kahveci, "İrfan Can Kahveci, Galatasaray'a gitmek istiyor." dedi.

İrfan Can Kahveci'nin babasından flaş transfer ve Galatasaray açıklaması!

Galatasaray'ın gündemindeki Başakşehirli İrfan Can Kahveci ile ilgili babası Hacı Bektaş Kahveci açıklamalarda bulundu.

Beyaz TV'ye konuşan İrfan Can Kahveci'nin babası Hacı Bektaş Kahveci "Bize nereye transfer olacağını söylemiyorlar. İrfan Can ile Galatasaray ilgileniyor. İrfan istiyor herhalde orayı. Başakşehir'den artık gitmek istiyor. Daha önce yurt dışı istiyorduk. Sevilla ilgilendi ama beğenmedi. O da olmadı. Şansları yaver gitmedi." ifadelerini kullandı.

"GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ 14 MİLYON EURO İSTİYORMUŞ"

Medipol Başakşehir Kulübü'nün istediği bonservis bedelini de açıklayan baba Kahveci "Göksel Gümüşdağ 14 milyon euro istiyormuş diye duydum. Ne derece doğru bilemiyorum. Bu paralar bizi şaşırtmıyor. Kulübün bu parayı istemesi normal, onlar da İrfan'ı alırken para verdi. Rahmetli İlhan Cavcav, Fenerbahçe'den 6 milyon euro istedi. Başakşehir'e 1 Milyon 750 bin euroya sattı. Anlayamadık nasıl oldu, nasıl anlaştılar."

"İRFAN CAN'I DAYILARI GALATASARAYLI YAPTI"

Kahveci oğlunun çocukluktan bu yana sarı-kırmızılı takıma gönül verdiğinin altını çizerek "İrfan Fenerbahçeliydi. Dayıları çocukken İrfan Can Kahveci'yi Galatasaraylı yaptı." şeklinde konuştu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 01:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER