İrfan Can'dan Galatasaray itirafı!

Adanaspor'un genç kalecisi İrfan Can Eğribayat, Galatasaray'a transferi hakkında konuştu.

İrfan Can'dan Galatasaray itirafı!

Ara transfer döneminde Galatasaray’ın gündemine gelen Ümit Milli Takım ve Adanaspor’un genç kalecisi İrfan Can Eğribayat’tan flaş transfer açıklaması geldi...

"GALATASARAY'I KİM İSTEMEZ?"

İrfan Can Eğribat, Radyospor'a yaptığı açıklamada “İlk hedefim oynayabileceğim bir kulübe transfer olmak. Çünkü Adanaspor’da misyonumu tamamladığımı düşünüyorum. Galatasaray haberlerini ben de basından takip ettim. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisi kim gitmek istemez ki ? Başkanımızın Bayram Akgül’ün ara transfer döneminde Galatasaray’la görüştüğünü biliyorum. Kulüpten yetkililer bu durumu benimle paylaştı. Devre arasında yurt dışından Çek Cumhuriyeti, İsveç ve Belçika ekipleri de takip etmişti” ifadelerini kullandı ve ekledi:

EN İYİ MUSLERA

“Türkiye’nin şu anda en iyi kalecisi Muslera. Yerli kaleci anlamında da en iyi isim Mert Günok, bence 15-20 yıl boyunca milli takım kaleci sıkıntısı yaşamayacaktır”

EN BEĞENDİĞİM İSİM STEGEN

“En beğendiğim kaleci Barcelonalı Stegen, kendisini Barcelona’ya transfer olduğundan beri takip ediyorum. Dünya futbolunda kalecilerin artık kurtarışları kadar ayaklarını kullanması da önemli bir avantaj. Avrupa’da kalecinin geriden oyun kurmasına çok önem veriliyorlar” (Radyospor)

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 01:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER