İspanyol gazeteciden flaş açıklama! "Muriel’in Galatasaray'a transferi..."

AS gazetesinin deneyimli muhabiri José Antonio Espina, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.

İspanyol gazeteciden flaş açıklama! "Muriel’in Galatasaray'a transferi..."

Luis Muriel'in Galatasaray'a olası transferini değerlendiren Espina, "Sevilla, Muriel'in kiralanmasına sıcak bakıyor ama futbolcu pek sıcak bakmıyor. Oyuncunun ikna edilmesi gerekiyor. Bu transfere Muriel'in evet demesi gerekiyor ve bu konuda bilgimiz çok az. Muriel Sevilla'dan 2 milyon Euro kazanıyor. Bu transferde netleşmiş bir durum yok." dedi.

"Sanabria ihtimali çok düşük"

Fenerbahçe - Sanabria iddiaları hakkında konuşan Espina, "Sevilla nasıl Muriel'i kiralamak istiyorsa Real Betis de Sanabria'yı kiralamak istiyor ancak oyuncu buna karşı çıkıyor. Sanabria olasılığı çok düşük bir ihtimal. Oyuncu Betis'te kalıp şansını sonuna kadar kullanmak istiyor. Muriel’in Galatasaray'a transferi, Sanabria’nin Fenerbahçe'ye transferinden daha yüksek olasılık. Muriel’in şu ana kadar evet mi, ya da hayır mı dediğini  bilmiyoruz. Transfer için evet demesi gerekir." dedi. (Ajansspor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER